کد خبر: 12
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1396 - 05:01

شرکت فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارس  به عنوان یکی از برترین شرکت های کار آفرین ، که بیشترین سهم را در ایجاد اشتغال پایدار داشته‌است محق به دریافت لوح تقدیر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره نیکوکار آفرین در مورخ 14 اسفند ماه 1395 گردید و در این خصوص  از مدیریت عامل شرکت جناب آقای محمت تاریک دمیریاکان  تجلیل به عمل آمد .

این جشنواره که همزمان با هفته نیکوکاری برگزار گردید، برخلاف جشنواره‌های معمول، هیچگونه ثبت‌نامی برای انتخاب نیکوکارآفرینان انجام نشده و هیات داورانی وجود نداشت. معیار سنجش در جشنواره نیکوکارآفرینان بر اساس داده‌های ثبتی سازمان تامین اجتماعی بدون هیچگونه اعمال نظر یا داوری شخصی بوده و  در خصوص صاحبان شرکت‌های منتخب خصوصی و نیمه‌خصوصی کارآفرین در سال ۱۳۹۵ که بیشترین اشتغال آشکار ثبت‌شده را داشته و مهمتر از آن در جهت افزایش امنیت و رفاه نیروی کار، کارمندان و کارگران خود را بیمه کرده‌اند می باشد.

 

"تلاش جانبو کمک به کاهش بیکاری، افزایش اشتغال جوانان ایرانی و قرار دادن بهترین تولیدات با کمترین قیمت در اختیار مشتریان است ."

شرکت فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارسدر حوزه ی فروشگاه های زنجیره ای فعالیت خود را در ایران از سال 1391 آغاز نموده است. اورست مدرن پارس با در نظر داشتن این که افراد جامعه سلایق مختلفی دارند و در عین حال همگی خواهان قیمت مناسب، کیفیت بالا و سرویس استاندارد هستند، مجموعه ی گسترده ای ازفروشگاه های مختلف را راه اندازی کرده است.

مهمترین هدفی هم که این مجموعه دنبال می کند پیشرفت روز افزون در جهت خدمت رسانی بیشتر به مشتریان است و این هدف جز با تعامل نزدیک و همه جانبه با تولید کنندگان برای تولید بهتر با قیمت مناسب تر میسر شدنی نیست

در حیطه فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی ، جانبو در حال حاضر 300 فروشگاه تخفیفی در سراسر ایران تاسیس شده است که با بهره گیری از بهترین روش ها و تفکرات، در جهت تشویق تولید کنندگان به تولید بهتر با قیمت کمتر می باشد تا هم قیمت ها رقابتی شوند وهم کیفیت محصولات بالاتر روند .در این شرایط است که می توان خدمات بهتری را به مشتریان ارائه کرد.

مهمترین اصولی که در فعالیت خود بر آن تاکید داریم زیاد کار کردن،درست کار کردن و توجه به اجرای تمام قوانین ایران بدون هیچ استثنایی است.

ایجاد اشتغال و تلاش برای کاهش بیکاری مهمترین برنامه و اولویت شرکت فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارس در اقتصاد ایران می باشد و در حال حاضر با نیروی کاری نزدیک به 3000 نفر پرسنل ایرانی را درتمام  قسمت ها در پی آموزش و تربیت نیرو های کارامد جهت تصدی مشاغل در حیطه مدیریت می باشیم

از سوی دیگر نیز با این اقدامات به دنبال رشد تولید کنند گان ایرانی با تولید کالاهای با کیفیت و قیمت کمتر هستیم تا از این طریق نیز از تولید کنندگان ایرانی حمایت نموده  و سهمی در کاهش بیکاری داشته باشیم . در حال حاضر 95 درصد از محصولاتی که در فرو شگاه ها زنجیره ای تخفیفی جانبو  و هایپر مارکت آل این آل به فروش می رسد کالاهای تولید ایران می باشند.

مبنای فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارس بر این اساس است که یک سیستم اقتصادی وقتی بزرگ می شود ، اقتصاد یک کشور را جذاب می کند و در این فرآیند حتی شرکت های لجستیکی که با مجموعه ما در ارتباط هستند بزرکتر و فعال تر هستند . هرچه فعالیت ما بیشتر شود تولید کننده های جدید به وجود می آیند و ظرفیت های خود را نیز افزایش میدهند .به این ترتیب است که می توان اقتصاد را پویا و فعال نمود.

نظرات